O Programie


Voucher MultiTeatr umożliwia wstęp na wybrane przedstawienia teatralne, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego pasjonata teatru, który sam decyduje gdzie, kiedy i na jaki spektakl teatralny się wybrać. W ramach Programu Użytkownik zyskuje dostęp do oferty kulturalnej w wielu teatrach w wygodny sposób: przez naszą stronę www lub bezpośrednio w kasie Teatru współpracującego z naszym Programem.

Program MultiTeatr to:

  • Voucher ważny 3 miesiące, który zapewnia swobodę wyboru miejsca i terminu realizacji świadczenia
  • możliwość wymiany na bilet wstępu na dowolny spektakl, z listy dostępnych aktualnie w ofercie Programu MultiTeatr, zgodnie z posiadanym rodzajem Vouchera
  • możliwość samodzielnego wyboru sposobu realizacji - na stronie internetowej multiteatr.pl (bilet przesyłamy w formacie PDF na wskazany adres e-mail) lub w kasie współpracującego Teatru (wybrane Teatry).

Voucher MultiTeatr GOLD

Uprawnia do wymiany na 1 bilet wstępu na dowolny spektakl z repertuaru opublikowanego w Programie MultiTeatr (Voucher GOLD akceptują wszystkie Teatry współpracujące z Programem MultiTeatr). Wymiany Vouchera na bilet można dokonać zarówno przez Internet, na stronie www.multiteatr.pl, jak i w kasie Teatru akceptującego Voucher MultiTeatr GOLD.

Pełna oferta repertuaru dostępnego w ramach Vouchera MultiTeatr GOLD opublikowana jest na stronie internetowej Programu MultiTeatr.
Okres ważności Vouchera wynosi 3 miesiące.

Voucher MultiTeatr SILVER

Uprawnia do wymiany na 1 bilet wstępu na spektakl z repertuaru opublikowanego w Programie MultiTeatr dla Voucherów SILVER (Voucher SILVER akceptują wybrane Teatry). Wymiany Vouchera na bilet można dokonać zarówno przez Internet, na stronie www.multiteatr.pl, jak i w kasie Teatru akceptującego Voucher MultiTeatr SILVER.

Pełna oferta repertuaru dostępnego w ramach Vouchera MultiTeatr SILVER opublikowana jest na stronie internetowej Programu MultiTeatr.
Okres ważności Vouchera wynosi 3 miesiące.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Programu MultiTeatr