Jasiek i Małgośka, czyli uważaj robaczku!

Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku
Scena Kameralna - Miejski Teatr Miniatura
Gdańsk 80-236, ul. Grunwaldzka 16
Reżyseria
Zespół
Obsada
Magdalena Żulińska, Piotr Kłudka, Andrzej Żak
Kategoria
Teatr
Typ
Dla Dzieci
Długość
1 godz.

Opis


Adaptacja bajki o Jasiu i Małgosi z pędrakami w roli głównej to kolejny projekt w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. 29 stycznia o 12.00 odbędzie się premiera lalkowego spektaklu dla dzieci od 4 lat, którego pomysłodawcami są nasi aktorzy Magdalena Żulińska i Piotr Kłudka.

Scena Inicjatyw Aktorskich to projekt umożliwiający realizację autorskich pomysłów zespołu artystycznego Teatru Miniatura. Do tej pory w jego ramach powstały dwa spektakle dla dorosłych – „Karakonia. Pieśni według Schulza” z inicjatywy Edyty Janusz-Ehrlich i „U stóp drabiny” z inicjatywy Jacka Majoka oraz cykl filmów animowanych dla dzieci „Rodzina Papetów” z pomysłu Wojciecha Stachury.

Na początek tego roku kolejni aktorzy – Magdalena Żulińska i Piotr Kłudka – postanowili przygotować własną, lalkową wersję baśni o Jasiu i Małgosi dla dzieci od 4 lat. „Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!” to żartobliwa i momentami zaskakująca opowieść, która ma uczyć samodzielności, a jednocześnie ostrożności. Jako jedni z najbardziej uzdolnionych muzycznie członków naszego zespołu Magdalena Żulińska i Piotr Kłudka opracowali również warstwę muzyczną spektaklu i piosenki. Do współpracy zaprosili również aktora Andrzeja Żaka, który pełni rolę narratora oraz zaprojektował scenografię.

Charakterystyczne lalki-robaczki i maski do spektaklu zaprojektowała Agata Żukiewicz, studentka wydziału rzeźby gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dla dzieci od 4 lat

Dostępne terminy


niedziela 23 lutego 2020 | 10:00
sobota 14 marca 2020 | 12:00
sobota 14 marca 2020 | 15:00
niedziela 15 marca 2020 | 12:00

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa