Czerwony Kapturek

Teatr Groteska w Krakowie
Teatr Groteska
Kraków 31-121, ul. Skarbowa 2
Reżyseria
Waldemar Wolański
Obsada
Monika Filipowicz, Małgorzata Hachlowska, Małgorzata Brożonowicz - Sienkiewicz, Maja Kubacka, Marek Karpowicz, Andrzej Kopczyk, Lech Walicki
Typ
Dla Dzieci
Długość
1 godz. 30 min

Opis


Opowieść o Czerwonym Kapturku, który przemierza las by odwiedzić chorą Babcię, a po drodze spotyka złego Wilka… Kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci i dorosłych. Śmiejemy się z satyrycznie ukazanych postaci: raz są to lalki z kończynami z gumy, które można rozciągać w nieskończoność, raz aktorzy przebrani w zabawne kostiumy. Złota Maska w plebiscycie publiczności Dziennika Polskiego i Radia RMF Classic. Srebrny Krasnal na I Festiwalu Klasyki Bajkowej o „Złotego Krasnala”.

Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa