Robert Janowski „Najpiękniejsze melodie”

Centrum Spotkania Kultur
Sala Operowa
Lublin , Plac Teatralny 1
Kategoria
Koncert
Długość
1 godz. 15 min

Opis


Robert Janowski – człowiek orkiestra, którego projekty dostarczają muzyczną rozkosz nieprzerwanie od lat 80-tych ubiegłego stulecia. Jest kompozytorem, piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem, dziennikarzem muzycznym, a także prezenterem telewizyjnym.

28 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur, Janowski oraz jego zespół zabiorą nas w  podróż do lat 20-tych, 30-tych XX w. Będzie to piękna (rzec można „najpiękniejsza”) muzyczna wędrówka, bo to „Najpiękniejsze melodie”, czyli repertuar z najnowszej płyty, będą wybrzmiewać na deskach Sali Operowej. Usłyszymy stare, znane wszystkim przeboje polskiej muzyki, takie jak: ”Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Już taki jestem zimny drań”, czy „Nigdy więcej” w nowych, świeżych aranżacjach.

Uniwersalne, pełne klasy i stylu teksty nabierają nieodpartego wdzięku przy akompaniamencie orkiestry. Ten 12-osobowy band to mieszanina docenianych w kraju i na świecie talentów, poczynając od uzdolnionego Tomasza Filipczaka na fortepianie, przez dostarczającego swoim basem dreszczy Mirosława Wiśniewskiego, doświadczonego perkusistę Przemysława Kuczyńskiego, młodego i obiecującego gitarzystę Przemysława Świerka, hipnotyzującego trąbką Piotra Ziarkiewicza, duet genialnych saksofonistów Mariusza Mielczarka i Wiesława Wysockiego, wirtuoza puzonu Piotra Rękasa, po czarujące nas na instrumentach smyczkowych kobiety: na skrzypcach Paulinę Mastyło – Fałkiewicz oraz Annę Szalińską – Zaziębło, na altówce Sylwię Mróz – Celuch, czy na wiolonczeli Dorotę Woźniak – Mocarską. Mariaż wszechstronnych artystów sprawia, iż „Najpiękniejsze melodie” to nie tylko wyśpiewane w  sposób ujmujący słowa, a przede wszystkim warstwa muzyczna, wobec której nie sposób przejść obojętnie.

Zapraszamy 28 grudnia, aby w ostatni weekend tego roku dać się zaczarować. Niech „Najpiękniejsze melodie” porwą Was do krainy sentymentu i wzruszeń. Niech ekscytują i hipnotyzują na tyle, by na Sali Operowej CSK prosić o więcej. O więcej niż jedną nutkę.

Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa