CHICAGO

Krakowski Teatr Variete
Teatr Variete
Kraków 31-559, Grzegórzecka 71
Reżyseria
Wojciech Kościelniak
Obsada
Sabina Karwala / Katarzyna Osipuk / Alicja Kalinowska / Barbara Kurdej-Szatan / Ewelina Adamska-Porczyk, Michał Staszczak / Łukasz Szczepanik, Paweł Tucholski / Karol Śmiałek, Marie Napieralska / Justyna Woźniak, Daniel Chodyna / Krzysztof Suszek, Michał Pasternak, Dagny Cipora / Justyna Jeleń, Kamila Kropkowska / Flaunnette Mafa, Iga Rudnicka, Magda Szczepanek, Renata Gosławska, Beata Śliwińska, Anna Pacocha / Agnieszka Woźniak, Kamil Krupicz, Karol Pruciak, Jakub Sielski, Krzysztof Tyszko, Jacek Wazelin, Paweł Góralski / Maciej Zaruski, Mateusz Miela, Michał Korzeniowski, Łukasz Józefowicz, Katarzyna Kłaczek, Monika Daukszo, Aleksandra Zawadzka
Długość
2 godz. 20 min

Opis


Uwaga! Przed wizytą w Teatrze konieczna jest wymiana Vouchera MultiTeatr na bilet na stronie www.multiteatr.pl

Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw, Roxie otrzymuje niepowtarzalną szansę, by spełnić swoje marzenia, zwłaszcza, że z pomocą przychodzi jej znany adwokat Billy Flynn.  Blok więzienny zarządzany jest przez skorumpowaną naczelniczkę Morton „Mama”, która za pieniądze załatwia wszystko.

Prapremiera „Chicago” w reż. Boba Fosse’a miała miejsce 3 czerwca 1975 r. na Broadwayu, dwa lata później musical zszedł z afisza. Spektakl wznowiono w 1996 r. i od tej pory grany jest nieprzerwanie. Widowisko cieszy się ogromną popularnością nie tylko na Broadwayu, zostało wielokrotnie przetłumaczone i wystawione w 30 krajach na całym świecie. W 2003 r. rok Rob Marshall podjął się ekranizacji dzieła i osiągnął ogromny sukces, film zdobył 17 nagród, w tym 6 Oskarów.

Już jesienią pierwszy raz w Krakowie będzie można zobaczyć musical CHICAGO. Spektakl oparty jest na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Chicago w latach 20-tych. Reporterka Chicago Tribune opisała historię dwóch kobiet, które trafiają do więzienia i stają przed sądem za morderstwa.

W VARIETE za reżyserię odpowiada doskonale wszystkim znany i niezwykle ceniony przez krytyków i widzów Wojciech Kościelniak. Na scenie zobaczymy 19 aktorów, którym towarzyszy zespół 14 muzyków. Taki tytuł na scenie VARIETE gwarantuje sukces na całą Polskę, który nie może Cię ominąć!

Dostępne terminy


czwartek 08 kwietnia 2021 | 19:00
piątek 09 kwietnia 2021 | 19:00
sobota 10 kwietnia 2021 | 18:00
niedziela 11 kwietnia 2021 | 17:30
czwartek 22 kwietnia 2021 | 19:00
piątek 23 kwietnia 2021 | 19:00
sobota 24 kwietnia 2021 | 18:00
niedziela 25 kwietnia 2021 | 17:30

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa