ZAMEK

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa 00-901, Pl. Defilad 1
Reżyseria
Franciszek Szumiński
Obsada
Modest Ruciński, Łukasz Lewandowski, Henryk Niebudek, Marcin Sztabiński, Małgorzata Rożniatowska, Lidia Pronobis, Agnieszka Roszkowska, Marcin Sztendel (gościnnie)

Opis


Bohaterem powieści Franza Kafki jest K., który pewnego dnia zjawia się w miejscowości leżącej u stóp zamkowej góry. Zagadkowa obecność K. budzi z letargu mieszkańców, a jego wszystkie działania zdają się skupiać na jednym pragnieniu – dostaniu się do zamku.
 
Czym jest tytułowy zamek? Miejscem, gdzie kumulują się ludzkie nadzieje i strach? Symbolem marzeń i rozczarowań? Mityczna budowla jest jak soczewka, przez którą mieszkańcy spoglądają na siebie. „Zamek” to ostatnia powieść Franza Kafki, uznawana za najbardziej tajemniczą w dorobku jednego z najważniejszych pisarzy XX wieku.

Dostępne terminy


wtorek 12 lipca 2022 | 19:30
środa 13 lipca 2022 | 19:30

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa