FAQ


Klient

Voucher MultiTeatr umożliwia wstęp na wybrane przedstawienie teatralne w całej Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego pasjonata teatru.

Voucher podlega wymianie na jeden bilet wstępu na dowolny spektakl teatralny z listy dostępnych w ofercie Programu MultiTeatr zgodnie z posiadanym rodzajem vouchera MultiTeatr.

Występują dwa rodzaje vouchera MultiTeatr dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych Pracodawcy:

- Voucher MultiTeatr GOLD umożliwia dostęp do pełnej oferty MultiTeatr (wszystkich teatrów oraz spektakli).

- Voucher MultiTeatr SILVER umożliwia dostęp do wybranych teatrów z oferty MultiTeatr.

W ramach vouchera MultiTeatr Użytkownik zyskuje dostęp do oferty kulturalnej w wielu miastach w całej Polsce.

MultiTeatr posiada w ofercie spektakle muzyczne, kabarety, spektakle operowe, sztuki familijne, koncerty symfoniczne i kameralne oraz klasyczną scenę dramatu.

Pełna oferta repertuaru dostępnego w ramach vouchera MultiTeatr opublikowana jest na stronie www.multiteatr.pl

Voucher zapewnia swobodę wyboru spektaklu, terminu i miejsca na widowni.

Voucher MultiTeatr jest ważny przed 3 miesiące od daty wystawienia i zapewnia swobodę realizacji świadczenia.

Voucher można wygodnie zrealizować na stronie internetowej www.multiteatr.pl (bilet przesyłany w formacie PDF na podany przez Użytkownika adres e-mail) lub bezpośrednio w kasie współpracującego teatru.

Vouchery MultiTeatr mogą być finansowane z dwóch źródeł: z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub ze środków obrotowych firmy.

W ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia otrzymają Państwo vouchery MultiTeatr. Vouchery przesyłane są na papierowych blankietach. Koszt wysyłki leży po stronie Benefit Systems.
W przypadku zakupu Voucherów w formie elektronicznego kodu zamówienie wysyłane jest bezpośrednio na elektroniczną skrzynkę pocztową Pracodawcy.

Voucher MultiTeatr to wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które pozwala pracownikom korzystać z szerokiej oferty obiektów teatralnych na terenie całej Polski.

MultiTeatr zapewni Twoim pracownikom dostęp do najlepszych polskich scen teatralnych, dostarczając im nie tylko niezwykłych przeżyć, ale także motywacji do działania na rzecz Twojej firmy.

Voucher teatralny to atrakcyjny sposób na wzmocnienie lojalności i zaangażowania zespołu oraz niebanalny prezent dla osób ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie.

Użytkownik

Voucher może zostać zrealizowany przez Użytkownika na dwa sposoby: bezpośrednio w kasie teatru lub na stronie www.multiteatr.pl. W obu przypadkach Użytkownik ma do dyspozycji dokładnie ten sam repertuar i tę samą dostępność miejsc.

Proces wymiany na stronie www.multiteatr.pl to kilka prostych kroków: po wyborze konkretnego teatru/spektaklu/terminu/miejsca na widowni, Użytkownik  zostanie poproszony o podanie numeru vouchera MultiTeatr. Następnie (jeżeli Voucher zostanie pomyślnie zweryfikowany), Użytkownik podaje swoje Dane oraz adres e-mail, na który automatycznie zostaną wysłane bilety w formie pdf na wybrany spektakl. Bilety należy wydrukować i okazać Obsłudze Teatru przed wejściem na widownię.

Prosimy o kontakt mailowy z naszym Zespołem pod adresem info@multiteatr.pl. W wiadomości prosimy o podanie numeru wykorzystanego Vouchera w celu weryfikacji.

Niestety nie ma takiej możliwości. Data ważności Vouchera jest z góry określona i nie można jej przedłużyć.

Po wykorzystaniu Vouchera MultiTeatr, nie ma możliwości rezygnacji z dokonanej wymiany Vouchera na Bilet, ani dokonania wymiany Biletu na inny spektakl/termin.

Tak, Voucher MultiTeatr jest na okaziciela i jest idealnym prezentem dla najbliższej osoby.

Voucher należy wymienić na bilet przed upływem daty ważności. Każdy Voucher jest ważny przez 3 miesiące. Voucher może zostać wymieniony na spektakl, który odbędzie się w terminie późniejszym niż data ważności Vouchera.

Data ważności podana jest w wiadomości e-mail oraz na awersie Vouchera MultiTeatr w przypadku Voucherów w formie papierowej.

Oczywiście, każdy Użytkownik ma możliwość takiego zgłoszenia na adres info@multiteatr.pl. Zespół MultiTeatr nieustannie pracuje nad rozszerzaniem oferty i przyłączeniem nowych obiektów do Programu.

Partner

Teatry zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multiteatr.pl