FAQ


Klient

Voucher MultiTeatr umożliwia wstęp na wybrane przedstawienie teatralne w całej Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego pasjonata teatru. Voucher podlega wymianie na jeden bilet wstępu na dowolny spektakl teatralny z listy dostępnych w ofercie MultiTeatr, zgodnie z posiadanym rodzajem vouchera MultiTeatr.

Masz do wyboru trzy rodzaje vouchera MultiTeatr:

  • Voucher MultiTeatr PLATINUM umożliwia dostęp do pełnej oferty teatralnej i dodatkowych atrakcji w teatrach
  • Voucher MultiTeatr GOLD umożliwia szeroki dostęp do spektakli w popularnych teatrach w całej Polsce
  • Voucher MultiTeatr SILVER umożliwia dostęp do wybranych teatrów z oferty MultiTeatr

W ramach vouchera MultiTeatr uzyskujesz dostęp do oferty kulturalnej w wielu miastach w całej Polsce. MultiTeatr posiada w ofercie spektakle muzyczne, kabarety, spektakle operowe, sztuki familijne, koncerty symfoniczne i kameralne oraz klasyczną scenę dramatu. Pełną ofertę repertuaru dostępnego w ramach vouchera MultiTeatr znajdziesz na stronie www.multiteatr.pl. Voucher zapewnia swobodę wyboru spektaklu, terminu i miejsca na widowni.

Voucher MultiTeatr jest ważny przez 3 miesiące od daty wystawienia i zapewnia swobodę realizacji świadczenia.

Vouchery MultiTeatr mogą być finansowane z dwóch źródeł: z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub ze środków obrotowych firmy.

Vouchery MultiTeatr (w formie papierowych blankietów) wyślemy do Twojej firmy w ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Koszt wysyłki leży po stronie Benefit Systems. Jeśli zakupisz vouchery w formie elektronicznego kodu, zamówienie wyślemy bezpośrednio na Twoją elektroniczną skrzynkę pocztową.

Jeżeli jesteś pracodawcą i chcesz po raz pierwszy zamówić voucher MultiTeatr, skontaktuj się z nami: dok@multiteatr.pl. Jeżeli już jesteś naszym Klientem, skontaktuj się ze swoim Opiekunem, który doradzi w wyborze voucherów oraz złoży w Twoim imieniu zamówienie.

Voucher MultiTeatr to wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które pozwala pracownikom korzystać z szerokiej oferty obiektów teatralnych na terenie całej Polski. MultiTeatr zapewni Twoim pracownikom dostęp do najlepszych polskich scen teatralnych, dostarczając im nie tylko niezwykłych przeżyć, ale także motywacji do działania na rzecz Twojej firmy. Voucher teatralny to atrakcyjny sposób na wzmocnienie lojalności i zaangażowania zespołu oraz niebanalny prezent dla osób ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie.

Użytkownik

Voucher możesz zrealizować na dwa sposoby: bezpośrednio w kasie teatru lub na stronie www.multiteatr.pl. W obu przypadkach masz do dyspozycji dokładnie ten sam repertuar.

Proces wymiany na stronie www.multiteatr.pl to kilka prostych kroków: po wyborze konkretnego teatru/spektaklu/terminu/miejsca na widowni, podajesz numer vouchera MultiTeatr. Jeżeli voucher zostanie pomyślnie zweryfikowany, podajesz swoje dane oraz adres e-mail, na który automatycznie zostaną wysłane bilety w formie pdf na wybrany spektakl. Po otrzymaniu biletów, wydrukuj je i okaż obsłudze teatru przed wejściem na widownię.

Jeżeli nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem info@multiteatr.pl. W celu weryfikacji, w wiadomości podaj numer wykorzystanego vouchera.

Niestety nie ma takiej możliwości. Data ważności vouchera jest z góry określona i nie można jej przedłużyć.

Po wykorzystaniu vouchera MultiTeatr, nie ma możliwości zwrotu ani wymiany biletu na inny spektakl lub termin.

Tak, voucher MultiTeatr jest na okaziciela i jest idealnym prezentem dla najbliższej osoby.

Voucher należy wymienić na bilet przed upływem daty ważności. Każdy voucher jest ważny przez 3 miesiące. Voucher możesz wymienić na spektakl, który odbędzie się w terminie późniejszym niż data ważności vouchera.

Datę ważności znajdziesz w wiadomości e-mail, a w przypadku voucherów w formie papierowej – na awersie.

Oczywiście, możesz głosić obiekt na adres info@multiteatr.pl. Zespół MultiTeatr nieustannie pracuje nad rozszerzaniem oferty i przyłączeniem nowych obiektów do oferty.

Partner

Teatry zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multiteatr.pl