-
     

Jak się starzeć bez godności

Teatr Komedia w Warszawie
Północne Centrum Sztuki Teatr Komedia
Warszawa
Obsada Sandra Korzeniak, Rozalia Mierzicka, Irena Sierakowska, Katarzyna Żak, Tomasz Dedek
Reżyseria Maciej Podstawny
Długość 2 godz. 30 min

Boska

Teatr Ludowy w Krakowie
Scena pod Ratuszem - Teatr Ludowy
Kraków
Obsada FLORENCE FOSTER JENKINS: MARTA BIZOŃ ST CLAIR: TADEUSZ ŁOMNICKI COSME MCMOON: ROBERT RATUSZNY MARIA:: ROKSANA LEWAK IWONA SITKOWSKA DO...
Reżyseria Robert Talarczyk
Długość 2 godz.

Żona potrzebna od zaraz

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa
Obsada MARIA PAKULNIS, MICHALINA SOSNA, ANDŻELIKA PIECHOWIAK, MAGDALENA WÓJCIK, MARCIN TROŃSKI
Reżyseria Tomasz Dutkiewicz
Długość 2 godz.

Zacznijmy jeszcze raz

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Elitarna - Teatr Kamienica
Warszawa
Obsada Aldona Jankowska, Tomasz Sapryk
Reżyseria Tomasz Sapryk
Długość 1 godz. 40 min

Czarodziejski Flet (6+)

Wrocławski Teatr Lalek
Wrocławski Teatr Lalek - Duża Scena
Wrocław
Obsada Anna Bajer, Kamila Chruściel, Jolanta Góralczyk, Krzysztof Grębski, Marek Koziarczyk, Marta Kwiek, Patrycja Łacina-Miarka, Grzegorz Mazoń, Sławomir Pr...
Reżyseria Marek Zákostelecký
Długość 1 godz.

Chłopi

Teatr Ludowy w Krakowie
Duża Scena - Teatr Ludowy
Kraków
Obsada ANNA PIJANOWSKA, BEATA SCHIMSCHEINER, JACEK WOJCIECHOWSKI, JAN NOSAL, JUSTYNA LITWIC, KAJETAN WOLNIEWICZ, KATARZYNA TLAŁKA, MACIEJ NAMYSŁO, MAŁGORZATA...
Reżyseria Remigiusz Brzyk
Długość 2 godz.

SINATRA 100+

Teatr 6. piętro w Warszawie
Teatr 6. piętro
Warszawa
Obsada Anna Grochowska / Kamila Najduk / Paulina Pytlak / Jakub Gąsowski / Krzysztof Godlewski / Juliusz Godzina / Dawid Suliba / Maciej Marcin Tomaszewski
Reżyseria Jakub Gąsowski i Grzegorz Kwiecień
Długość 2 godz. 15 min

Dokręcanie Śruby

Opera na Zamku w Szczecinie
Opera na Zamku
Szczecin
Reżyseria Natalia Babińska
Długość 1 godz. 30 min

DZIWNY PRZYPADEK PSA NOCNĄ PORĄ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Obsada Konrad Szymański (gościnnie), Agnieszka Roszkowska, Marcin Sztabiński, Marta Król / Magdalena Czerwińska, Anna Gajewska, Agata Wątróbska / Martyna ...
Reżyseria Jakub Krofta
Długość 2 godz. 15 min

Sztuka

Teatr Ludowy w Krakowie
Scena pod Ratuszem - Teatr Ludowy
Kraków
Obsada KAROL POLAK, PAWEŁ KUMIĘGA, ALEKSANDER FIAŁEK
Reżyseria Tadeusz Łomnicki
Długość 1 godz. 30 min

Puste miejsca

Teatr Wybrzeże w Gdańsku
Stara Apteka
Gdańsk
Obsada Dorota Androsz, Piotr Biedroń, Katarzyna Dałek, Sylwia Góra, Krzysztof Matuszewski, Marzena Nieczuja Urbańska.
Długość 1 godz. 50 min

Pociąg dla dwojga

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa
Obsada MARCIN PERCHUĆ, KATARZYNA ANKUDOWICZ
Reżyseria Maciej Wierzbicki
Długość 1 godz. 40 min