-

BENT

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mariusz Drężek, Kamil Siegmund, Piotr Bulcewicz, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański
Reżyseria Natalie Ringler
Długość 2 godz. 15 min

DZIWNY PRZYPADEK PSA NOCNĄ PORĄ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Konrad Szymański (gościnnie), Agnieszka Roszkowska, Marcin Sztabiński, Marta Król / Magdalena Czerwińska, Anna Gajewska, Agata Wątróbska / Martyna ...
Reżyseria Jakub Krofta
Długość 2 godz. 15 min

FATALISTA. SINGEROWSKA HISTORIA W V AKTACH

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Magdalena Czerwińska, Robert T. Majewski, Grzegorz Małecki (gościnnie), Anna Moskal / Anna Gajewska, Piotr Siwkiewicz, Anna Gorajska, Jakub Strach (go...
Reżyseria Wojciech Urbański

HAMLET

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Krzysztof Szczepaniak, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański, Anna Moskal, Mateusz Weber, Mariusz Wojciechowski, Martyna Byczkowska, Kamil Szklany, Piotr...
Reżyseria Tadeusz Bradecki
Długość 1 godz. 50 min

I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Paulina Kinaszewska (gościnnie), Marcin Sztabiński, Agnieszka Roszkowska, Anna Szymańczyk, Kamil Mróz (gościnnie)
Reżyseria Aldona Figura
Długość 1 godz. 45 min

JEZIORO

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Helena Ganjalyan Lidia Pronobis Agata Różycka
Reżyseria Daria Kopiec

NASZA KLASA

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Magdalena Czerwińska - Dora; Izabela Dąbrowska (gościnnie)/Agnieszka Roszkowska - Zocha; Anna Gryszkówna (gościnnie)/Aleksandra Bożek (gościnnie)/Agat...
Reżyseria reżyseria Ondrej Spišák; II reżyser Aldona Figura
Długość 2 godz. 50 min

PANI DALLOWAY

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Anna Stela, Agnieszka Roszkowska, Waldemar Barwiński, Anna Gorajska, Marcin Sztabiński, Weronika Krystek (AST), Marcin Wojciechowski, Anna Szymańczyk
Reżyseria Magdalena Miklasz

PROTEST

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Robert T. Majewski Ferdynand, Janusz R. Nowicki, Anna Gorajska, Sławomir Grzymkowski, Łukasz Lewandowski
Reżyseria Aldona Figura
Długość 1 godz. 40 min

RED

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. H. Mikołajskiej
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Janusz R. Nowicki, Julian Świeżewski (gościnnie) / Marcin Wojciechowski
Reżyseria Agnieszka Lipiec-Wróblewska
Długość 1 godz. 35 min

SZCZĘŚLIWE DNI

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Maja Komorowska (gościnnie), Adam Ferency
Reżyseria Antoni Libera
Długość 1 godz. 45 min

BLEF

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Jan Wieczorkowski/Michał Rolnicki, Kamil Kula/Adam Serowaniec, Katarzyna Ankudowicz/Ilona Wrońska, Marcin Perchuć/Maciej Wierzbicki
Reżyseria Marcin Perchuć
Długość 1 godz. 40 min