ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa 00-144, Al. Solidarności 93
Reżyseria
Emilian Kamiński
Obsada
Dorota Kamińska, Ewa Lorska, Jakub Przebindowski, Katarzyna Pakosińska, Krystyna Tkacz, Laura Raab, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Andżelika Piechowiak
Kategoria
Komedia
Typ
Dla Dorosłych
Długość
2 godz.

Opis


Podobno nieszczęścia chodzą parami – z tym stwierdzeniem nie może zgodzić się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (tytuł oryginału: „Cash On Delivery”). Po tym, jak stracił pracę, na jego konto zaczęły spływać różne formy wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze, coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

Okazuje się, że błyskotliwość głównego bohatera, spolegliwość i oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!

„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Na scenie występuje dziesięciu aktorów, m.in.: Katarzyna Pakosińska/Ewa Lorska/Andżelika Piechowiak, Krystyna Tkacz, Dorota Kamińska, Laura Raab, Michał Milowicz, Sambor Czarnota, Paweł Burczyk, Tomasz Gęsikowski, Paweł Tucholski/Jakub Przebindowski, Władysław Grzywna.

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

 

Zdjęcia


Dostępne terminy


czwartek 12 listopada 2020 | 19:30
wtorek 24 listopada 2020 | 19:30
środa 02 grudnia 2020 | 19:30
czwartek 03 grudnia 2020 | 19:30

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa