ZORRO

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Opole 45-056, ul. Augustyna Kośnego 2a
Reżyseria
Paweł Aigner
Obsada
Karolina Gorzkowska, Anna Jarota, Agnieszka Zyskowska-Biskup, Elżbieta Żłobicka, Zygmunt Babiak, Łukasz Bugowski, Jan Chraboł, Krzysztof Jarota, Jakub Kowalczyk, Tomasz Szczygielski, Andrzej Szymański
Kategoria
Komedia
Typ
Dla Dorosłych
Długość
1 godz.

Opis


Czy miłośnicy spektaklu „Trzej Muszkieterowie” są w stanie wyobrazić sobie coś lepszego, niż jego… „drugi odcinek”? Tak właśnie komedię „Zorro” określa sam Paweł Aigner. Reżyser napisał również scenariusz, w związku z czym pełen jest niespodzianek nawet dla znawców powieści i filmowych realizacji. To zupełnie nowa – i dość przewrotna! – interpretacja historii o znanym bohaterze.

Jak w poprzednich przedstawieniach Aignera, tak i tu wartka akcja, przeplatana profesjonalnymi pojedynkami i wciągającymi intrygami, wpisana jest w konwencję teatru w teatrze. Sztuka sceniczna staje się jednym z bohaterów, a jej rola w życiu postaci (a być może także i widzów) mieć będzie niebagatelne znaczenie. Ponadto dzięki przedstawieniu „Zorro”, doświadczyć można prawdziwego rozmachu scenograficznego i ćwiczyć się w uważności podczas szybkich zmian planów akcji.

Precyzja gry aktorskiej, humor i mądrość zaczerpnięta z Szekspira (i taką naukę wprzęgnięto w „Zorra”) stanowią o niezaprzeczalnej atrakcyjności przedstawienia. Czy teatr może pomóc ludzkiej duszy? Paweł Aigner zadaje to pytanie sobie i swoim widzom po raz kolejny.

Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa