NIEDOPARKI

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Opole 45-056, ul. Augustyna Kośnego 2a
Reżyseria
Paweł Aigner
Obsada
Karolina Gorzkowska, Anna Jarota, Aleksandra Mikołajczyk, Anna Wieczorek, Elżbieta Żłobicka, Zygmunt Babiak, Krzysztof Jarota, Jakub Kowalczyk, Jakub Mieszała (gościnnie), Andrzej Mikosza, Andrzej Szymański
Typ
Dla Dzieci
Długość
1 godz.

Opis


Zagadka na miarę Trójkąta Bermudzkiego…
…wielka tajemnica codzienności…
…niepojęte źródło konsternacji…

…to w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora odkryjecie…
sekret znikających skarpetek!

Niezrównany duet twórców: Malina Prześluga i Paweł Aigner, przygotowali dla najmłodszych kryminał komediowy! Świetnie Państwu znana dramaturżka podjęła się adaptacji najlepszej książki dziesięciolecia według plebiscytu czeskiej nagrody Magnesia Litera.

Wartości rodzinne, siła charakteru,  kodeks honorowy – a wszystko to ubarwione tekstowymi niespodziankami Prześlugi, które eksponuje charakterystyczny dla Aignera, dynamicznie wplatany, żart sytuacyjny. Tym razem twórcy przedstawią Państwu perypetie skarpetkowych gangów, które w drodze do zdominowania swego wyjątkowego światka, odkrywają, że ważniejsze od dawnych zatargów są przyjaźń, współpraca i wzajemna pomoc. 

Książka pt. „Niedoparki” napisana przez Pavla Šruta, czeskiego felietonistę, tłumacza i poetę, zilustrowana przez Galinę Miklínovą, została wydana w Polsce w 2012 roku. Za sprawą Miklínovej w 2016 roku powstał film animowany o tym samym tytule.

A my zapraszamy do udziału w teatralnej wersji przygód wyjątkowych stworków. Przeżyjmy ją wspólnie!

Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa