Mock. Czarna burleska

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu
Duża Scena - Teatr Muzyczny Capitol
Wrocław 50-019, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67
Reżyseria
Konrad Imiela
Obsada
Artur Caturian, Ewa Szlempo-Kruszyńska, Tomasz Wysocki (gościnnie), Adrian Kąca, Bartosz Picher, Katarzyna Pietruska, Helena Sujecka/ Barbara Gołębiowska (gościnnie), Michał Zborowski, Bogna Woźniak-Joostberens, Emose Uhunmwangho, Krzysztof Suszek, Michał J. Bajor (gościnnie), Mateusz Kieraś (AST Wrocław),
Typ
Dla Dorosłych
Długość
2 godz. 30 min

Opis


Sezon 2019/2020 w Capitolu otworzy premiera spektaklu Mock. Czarna burleska na motywach powieści Marka Krajewskiego o komisarzu Eberhardzie Mocku. Bohaterowi słynnej serii kryminałów towarzyszyć będą na Dużej Scenie policjanci, bandyci, szaleńcy i prostytutki – to one poprowadzą burleskowy show o władzy, zbrodni i namiętnościach.

Autorem scenariusza i reżyserem jest Konrad Imiela, teksty piosenek napisali Roman Kołakowski i Konrad Imiela, muzykę skomponował Grzegorz Rdzak. W roli komisarza Mocka zobaczymy Artura Caturiana.

Przygody Mocka to klasyczne, chandlerowskie kryminały noir z nutą thrillera. Są lekturą bardzo popularną, przedwojenne realia miasta przedstawiają z niezwykłą pieczołowitością. Zostały przetłumaczone na kilkanaście języków.

Jesienna premiera będzie zarazem kulminacyjnym punktem przypadających na 2019 rok obchodów 90-lecia budynku Capitolu, jednej z najpiękniejszych sal teatralnych w Polsce. To jedno z nielicznych zachowanych wnętrz art déco w naszym kraju.

UWAGA! Spektakl dla widzów dorosłych

Zdjęcia


Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa