Dobrobyt

Teatr Powszechny w Warszawie
Scena Duża - Teatr Powszechny
Warszawa 03-801, ul. Jana Zamoyskiego 20
Reżyseria
Árpád Schilling
Obsada
KLARA BIELAWKA, ARKADIUSZ BRYKALSKI, ANNA ILCZUK, MICHAŁ JARMICKI, WIKTOR LOGA-SKARCZEWSKI, NATALIA ŁĄGIEWCZYK, EWA SKIBIŃSKA

Opis


Historia młodej pary, która otrzymuje zaproszenie na weekendowy pobyt w ekskluzywnym spa. Hotel położony w nadmorskim, zimnym klimacie, otoczony surową przyrodą, to zhierarchizowany system, w którym każdy zna swoje miejsce. Młody mężczyzna szybko dostosowuje się do wewnętrznych zasad hotelu, a obietnica płynących z tego korzyści przesłania jego trzeźwy osąd. Przeciw podporządkowaniu się występuje jednak kobieta – jej opór wywołuje nieoczekiwane następstwa.

Spektakl o tym, jak nasza osobowość na każdym kroku ulega manipulacjom, które wymusza system polityczno-gospodarczy nagradzający oportunizm komfortem. Według logiki tego systemu działają nie tylko dyktatury, ale także kapitalizm współczesnych demokracji. Jak na razie, jedyną alternatywą jest wykluczenie, samotność i autoagresja.

 

Teatr Powszechny wprowadził szereg nowych zasad dot. uczestnictwa w wydarzeniach przez nas organizowanych w trosce o najwyższy komfort naszego spotkania.  Prosimy Państwa o zapoznanie się z nimi przed planowaną wizytą w Teatrze oraz ich ścisłe przestrzeganie w czasie udziału w wydarzeniu.

https://www.powszechny.com/aktualnosci/bezpieczna-wizyta-w-teatrze-poradnik.html

Na stronie Teatru znajduje się oświadczenie o stanie zdrowia. Akceptacja i złożenie wypełnionego oświadczenia jest warunkiem wejścia na widownię. Możecie Państwo wypełnić je w domu lub bezpośrednio przed spektaklem.

 

Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa