MAYDAY 3 - BIGAMISTKA

Wrocławski Teatr Komedia
Duża Scena - Wrocławski Teatr Komedia
Wrocław 50-051, pl. Teatralny 4
Reżyseria
Wojciech Dąbrowski
Obsada
Paweł Okoński, Łukasz Płoszajski, Małgorzata Szeptycka / Kinga Zabokrzycka, Magdalena Margulewicz / Małgorzata Kałuzińska, Dorota Wierzbicka-Matarrelli / Renata Kościelniak, Mirosław Zarzycki, Krzysztof Grębski, Radosław Kasiukiewicz
Długość
2 godz.

Opis


Dołącza do nich Mayday 3 Bigamistka, tegoż Cooneya opowieść będąca odbiciem pierwszego Maydaya – coś podobnego, ale jakże jednak różnego! Bohaterem Mayday 3 Bigamistki jest owszem, kierowca taksówki, ale dziś powiedzielibyśmy – kierowczyni… Taksówkarka, po prostu. Ale w atmosferze lat 70., gdy Mayday nowy się dzieje, owe podziały damsko-męskie dopiero się powolutku rodzą. Więc Jackie Smith jest londyńskim taksówkarzem i – kobiecie też wolno! - jak bohater obu Maydayów, ma dwa domy. Dwa domy i dwóch mężów – jeden to łagodny fajtłapa, drugi – płonący seksem supermen. Jackie była już żoną  numeru jeden, gdy do jej taksówki wsiadł numer dwa… I się zaczęło! Najpierw rozmowa, potem coś bardziej ognistego, a potem – ślub... Dwaj mężowie, wzajemnie się uzupełniający - panowie oczywiście o sobie nie wiedzą - dwa domy, w dwóch bliskich dzielnicach Idealny układ, ale cudów nie ma, coś się musi popsuć… Wypadek! Wkracza policja. Śledztwo. Czy tajemnica przestanie być tajemnicą? Sprawa się wyjaśnia i nie wyjaśnia… Absurd goni absurd, splątanie plącze splątanie…

Czy wszystko się posypie? To się okaże, nim opadnie kurtyna...

Dostępne terminy


czwartek 30 czerwca 2022 | 19:00
piątek 01 lipca 2022 | 19:00
sobota 02 lipca 2022 | 19:00
niedziela 03 lipca 2022 | 19:00
piątek 26 sierpnia 2022 | 19:00
sobota 27 sierpnia 2022 | 19:00
niedziela 28 sierpnia 2022 | 19:00

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.

Mapa