Chamstwo

Wrocławski Teatr Współczesny
Wrocławski Teatr Współczesny
Wrocław 50-132, ul. Rzeźnicza 12
Platinum
Gold
Silver
Reżyseria
Agnieszka Jakimiak
Obsada
Anna Kieca, Jolanta Solarz-Szwed, Dominika Probachta, Magdalena Taranta, Mariusz Bąkowski, Rafał Cieluch, Miłosz Pietruski, Tomasz Taranta
Długość
2 godz.

Opis


Adaptacja „Chamstwa” Kacpra Pobłockiego – książki, która znalazła się w finałowej siódemce Nagrody Literackiej NIKE 2022. Autor książki rzuca w niej nowe światło na zmitologizowaną opowieść o czasach Rzeczpospolitej szlacheckiej, stawia trudne pytania dotyczące chłopskiego niewolnictwa i odważnie kreśli historię polskiego patriarchatu. Prapremiera spektaklu „Chamstwo” w reżyserii Agnieszki Jakimiak 28 stycznia 2023 na Scenie na Strychu Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Zdjęcia


Dostępne terminy


Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.