Madama Butterfly

Opera na Zamku w Szczecinie
Opera na Zamku
Szczecin 70-953, ul. Korsarzy 34
Gold
Reżyseria
Pia Partum
Obsada
Ilona Krzywicka, Paweł Skałuba, Tomasz Łuczak, Gosha Kowalinska, Piotr Zgorzelski, Lucyna Boguszewska, Paweł Wolski, Janusz Lewandowski, Mirosław Kosiński, Wiesław Łągiewka, Patryk Kowalski oraz Orkiestra, Chór i Balet Opery na Zamku
Kategoria
Opera
Typ
Dla Dorosłych
Długość
3 godz.

Opis


Najsłynniejsza kobieta w historii opery, a przy tym niebywałe wyzwanie wokalno-aktorskie, bo śpiewaczka grająca rolę Butterfly musi zmierzyć się z całym wachlarzem skrajnych emocji i nie schodząc ze sceny, śpiewać łącznie przez niemal 90 minut.
Dramatyczna historia związku gejszy i porucznika amerykańskiej marynarki osadzona jestw tętniącym życiem współczesnym Tokio. Szczecińskie przedstawienie, nawiązujące do poetyki filmów Larsa von Triera, jest wzbogacone o postać tancerza - alter ego Butterfly, a także o multimedialne projekcje.

Dostępne terminy


sobota 18 marca 2023 | 19:00
niedziela 19 marca 2023 | 18:00

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.