Iwona Księżniczka Burgunda

Teatr Ludowy w Krakowie
Duża Scena - Teatr Ludowy
Kraków 31-948, Osiedle Teatralne 34
Gold
Silver
Reżyseria
Cezary Tomaszewski
Obsada
BEATA SCHIMSCHEINER, JAN NOSAL, KATARZYNA TLAŁKA, PAWEŁ KUMIĘGA, MACIEJ NAMYSŁO, WOJCIECH LATO, ANNA PIJANOWSKA, PATRYCJA DURSKA, KAROLINA STEFAŃSKA, JACEK WOJCIECHOWSKI, JAGODA PIETRUSZKÓWNA, ROBERT RATUSZNY, PRZEMYSŁAW WINNICKI/ GOŚCINNIE
Długość
2 godz.

Opis


To pierwszy tekst dramatyczny, który wyszedł spod pióra wielkiego cynika, Witolda Gombrowicza. Opublikowaną przed wojną opowieść o fikcyjnej rodzinie królewskiej, której ceremoniały i megalomania zostały obnażone przez bezwolną, nijaką, milczącą kobietę wziął na warsztat Cezary Tomaszewski, reżyser, choreograf i performer. Kim w jego interpretacji okaże się Iwona, w którą na scenie wcieli się Beata Schimscheiner?

 

Dostępne terminy


piątek 30 września 2022 | 19:00
sobota 01 października 2022 | 19:00

Jak dokonać wymiany voucherów na bilety


  1. Z listy powyżej wybierz termin spektaklu.
  2. Na mapie Sali oznacz miejsca, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli sala ma miejsca nienumerowane, podaj liczbę miejsc.
  3. Dla każdego wybranego miejsca podaj kod Vouchera MultiTeatr (jeden Voucher uprawnia do wymiany na jeden bilet).
  4. Podaj Swoje dane oraz adres email, na który mają zostać przesłane bilety.
  5. Po poprawnej weryfikacji kodów Voucherów MultiTeatr, bilety otrzymasz w formie pliku PDF, do samodzielnego wydruku.
  6. Bilety należy okazać w teatrze przy wejściu na salę, bezpośrednio przed spektaklem (w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać Państwo poproszeni o okazanie biletów w kasie teatru).

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z dokonaniem wyboru miejsc na wybrany spektakl, prosimy o kontakt z info@multiteatr.pl.