-

BENT

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mariusz Drężek, Kamil Siegmund, Piotr Bulcewicz, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański
Reżyseria Natalie Ringler
Długość 2 godz. 15 min

CZŁOWIEK Z LA MANCHY

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Modest Ruciński, Krzysztof Szczepaniak, Anna Gajewska, Tomasz Budyta, Mariusz Drężek, Małgorzata Rożniatowska, Anna Gorajska, Zbigniew Dziduch, Mateus...
Reżyseria Anna Wieczur-Bluszcz

DZIWNY PRZYPADEK PSA NOCNĄ PORĄ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Konrad Szymański (gościnnie), Agnieszka Roszkowska, Marcin Sztabiński, Marta Król / Magdalena Czerwińska, Anna Gajewska, Agata Wątróbska / Martyna ...
Reżyseria Jakub Krofta
Długość 2 godz. 15 min

FATALISTA. SINGEROWSKA HISTORIA W V AKTACH

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Magdalena Czerwińska, Robert T. Majewski, Grzegorz Małecki (gościnnie), Anna Moskal / Anna Gajewska, Piotr Siwkiewicz, Anna Gorajska, Jakub Strach (go...
Reżyseria Wojciech Urbański

GROCHÓW

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Marcin Bartnikowski, Marcin Bikowski, Łukasz Lewandowski,
Reżyseria Agnieszka Glińska

HAMLET

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Krzysztof Szczepaniak, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański, Anna Moskal, Mateusz Weber, Mariusz Wojciechowski, Martyna Byczkowska, Kamil Szklany, Piotr...
Reżyseria Tadeusz Bradecki
Długość 1 godz. 50 min

I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Paulina Kinaszewska (gościnnie), Marcin Sztabiński, Agnieszka Roszkowska, Anna Szymańczyk, Kamil Mróz (gościnnie)
Reżyseria Aldona Figura
Długość 1 godz. 45 min

JEZIORO

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Helena Ganjalyan Lidia Pronobis Agata Różycka
Reżyseria Daria Kopiec

KINKY BOOTS

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mateusz Weber, Krzysztof Szczepaniak, Kinga Suchan, Anna Szymańczyk, Mariusz Drężek, Łukasz Wójcik, Anna Gajewska, Marta Król-Gajko i inni
Reżyseria Ewelina Pietrowiak

KOBIETY BEZ ZNACZENIA

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Halina Łabonarska Małgorzata Niemirska
Reżyseria Grzegorz Chrapkiewicz
Długość 1 godz. 20 min

KRÓL LEAR

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Halina Łabonarska, Lidia Pronobis, Sebastian Skoczeń, Karolina Charkiewicz, Krzysztof Szczepaniak, Agata Różycka, Mariusz Wojciechowski, Marcin Stępni...
Reżyseria Wawrzyniec Kostrzewski

KRUK Z TOWER

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. H. Mikołajskiej
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Katarzyna Herman Konrad Szymański
Reżyseria Aldona Figura