-

BENT

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mariusz Drężek, Kamil Siegmund, Piotr Bulcewicz, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański
Reżyseria Natalie Ringler
Długość 2 godz. 15 min

GROCHÓW

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Marcin Bartnikowski, Marcin Bikowski, Łukasz Lewandowski,
Reżyseria Agnieszka Glińska

HAMLET

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Krzysztof Szczepaniak, Piotr Siwkiewicz, Maciej Wyczański, Anna Moskal, Mateusz Weber, Mariusz Wojciechowski, Martyna Byczkowska, Kamil Szklany, Piotr...
Reżyseria Tadeusz Bradecki
Długość 1 godz. 50 min

I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Paulina Kinaszewska (gościnnie), Marcin Sztabiński, Agnieszka Roszkowska, Anna Szymańczyk, Kamil Mróz (gościnnie)
Reżyseria Aldona Figura
Długość 1 godz. 45 min

JEZIORO

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena Przodownik
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Helena Ganjalyan Lidia Pronobis Agata Różycka
Reżyseria Daria Kopiec

KRUK Z TOWER

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. H. Mikołajskiej
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Katarzyna Herman Konrad Szymański
Reżyseria Aldona Figura

NASZA KLASA

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Magdalena Czerwińska - Dora; Izabela Dąbrowska (gościnnie)/Agnieszka Roszkowska - Zocha; Anna Gryszkówna (gościnnie)/Aleksandra Bożek (gościnnie)/Agat...
Reżyseria reżyseria Ondrej Spišák; II reżyser Aldona Figura
Długość 2 godz. 50 min

PROTEST

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Mała Scena
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Robert T. Majewski Ferdynand, Janusz R. Nowicki, Anna Gorajska, Sławomir Grzymkowski, Łukasz Lewandowski
Reżyseria Aldona Figura
Długość 1 godz. 40 min

RED

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. H. Mikołajskiej
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Janusz R. Nowicki, Julian Świeżewski (gościnnie) / Marcin Wojciechowski
Reżyseria Agnieszka Lipiec-Wróblewska
Długość 1 godz. 35 min

SŁUGA DWÓCH PANÓW

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy
Scena im. G. Holoubka
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mariusz Wojciechowski, Kinga Suchan, [Andrzej Blumenfeld] / Adam Ferency, Mateusz Weber, Agata Góral , Waldemar Barwiński, Łukasz Wójcik, Anna Szyma...
Reżyseria Tadeusz Bradecki
Długość 3 godz.

BLEF

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Jan Wieczorkowski/Michał Rolnicki, Kamil Kula/Adam Serowaniec, Katarzyna Ankudowicz/Ilona Wrońska, Marcin Perchuć/Maciej Wierzbicki
Reżyseria Marcin Perchuć
Długość 1 godz. 40 min

Czarna Komedia

Teatr Kamienica w Warszawie
Scena Orla - Teatr Kamienica
Warszawa
Spektakl dostępny wyłącznie w programie GOLD
Obsada Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Marieta Żukowska, Marta Wierzbicka, Elżbieta Jarosik, Andżelika Piechowiak, Anna Maria Jarosik, Tomasz Sapryk, Ja...
Reżyseria Tomasz Sapryk
Długość 1 godz. 50 min